Hlavni menu Pentax 645 Fotografie Odkazy Technika Clanky Brejlovec jazyk-cj jazyk-uk brejlovec.net

Brejlovec

My, Brejlovci

Název Brejlovec je odvozen jednak od dieselové lokomotivy řady 750, navíc já i brácha nosíme brýle, takže si to o to přímo říká. Vlaky jsou i občasným motivem k fotografování, dokonce jsem se snažil zachytit provoz a nádražní vybavení na fotocitlivý materiál Flexaretou. Ovšem nějak poslední dobou nemám čas, navíc od října budu trvale mimo Krkonoše. Brýle budou s mým životem spojené už asi navždy; může za to malá vrozená oční vada - nosím cylindrické brýle.

Najdete nás na několika různých internetových adresách, třeba www.vojtahruby.eu nebo pentax67645.euweb.cz (obsah stránek přesunut do sekce Pentax, zbytek ponechán osudu...). Na internetu se pohybuji pod svým jménem, tedy Jan Hrubý, přezdívka je vzkutku nápaditá, Honza2; na e-Bay mne můžete potkat jako Jenda1250.

Pokud máte potřebu cokoli mi sdělit, napište příspěvek do knihy návštěv (hterá tady zatím není :-), bude-li to soukromé, tak je tady můj email: jenda@brejlovec.net nebo jendahruby@gmail.com. Prosím nezneužívejte mé důvěry a neposílejte mi hromady spamů (brejlovácký email je stejně přesměrováván na gmail, takže spamy nemají téměř šanci). Gmail to stejně odfiltruje a mimoto používám nekomereční software, který je proti virům imunní :-).

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.